O Anzu.pl

Nasza historia rozpoczęła się z końcem 2015 roku, kiedy zrodził się pomysł stworzenia miejsca przyjaznego, otwartego na wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje hobby.

Obecnie posiadamy szeroki asortyment gier planszowych, łamigłówek, a także modeli do sklejania, narzędzi i innych akcesoriów modelarskich, dzięki czemu każdy Klient odnajdzie coś dla siebie. Każdego dnia nasza oferta jest systematycznie powiększana. Staramy się stworzyć taki sklep, z którego sami chcielibyśmy korzystać. Prezentując na stronach produkty dokładamy wszelkich starań, aby zawierały one szczegółowe opisy, informacje dotyczące zawartości pudełka, przeznaczenia, a także - jeśli to możliwe - więcej niż jedno zdjęcie oraz instrukcję do pobrania. Uważamy, że dzięki temu ułatwiamy Klientom świadomy i satysfakcjonujący zakup.

Sklep stacjonarny w Łomiankach koło Warszawy to blisko 100 metrów kwadratów powierzchni zapełnionych asortymentem umożliwiającym rozwój pasji i rozrywkę. Produkty oznaczone etykietą Od ręki w Łomiankach! można zakupić natychmiast bez konieczności składania zamówienia on-line - zdajemy sobie sprawę, że jest to duże udogodnienie dla znacznej części Klientów, odwiedzających nasz lokal.
Na miejscu znajdują się również otwarte egzemplarze gier oraz łamigłówek, które umożliwiają dokładne zapoznanie się z zawartością pudełka oraz przetestowanie produktu w praktyce, przed zakupem, albo po prostu miłe spędzenie czasu przy jednym z rozstawionych stołów