Rebel Gra Dobble

Cena: 44,90 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Wysyłamy w 24h!
Od ręki w Łomiankach!

Dostępna ilość: 3
Dostępna ilość: 3

AU_

Dodaj do listy życzeń

Ten, ten, no... Jing Jang!  

Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna!  

- Ale tu nie ma żadnego wspólnego symbolu!

- Na pewno jest! Ja mam marchewkę!!

- Ej, ale nie mam, serio!!!

- Musi być! Kostka lodu u mnie!!

- Eeeeej!!

- O patrz, tu jest. Pająk. A u mnie dinozaur! Ha!    

Ale na czym to polega?  

W Dobble można grać na klika sposobów. W zasadach można znaleźć pięć mini-gier. Najpopularniejszą jest wersja, w której wszystkie karty rozdaje się graczom, a jedną z kart kładzie na środku stołu. Na dany sygnał gracze patrzą na pierwszą kartę z góry, którą trzymają w ręku i szukają wspólnego symbolu z kartą, która leży na stole. Symbol nazywają głośno i szybko kładą swoją kartę na stole, przykrywając starą kartę. Teraz każdy z graczy musi znaleźć wspólny symbol z nową kartą! Wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się kart.  

Aby utrudnić zabawę symbole na kartach bywają odwrócone i miewają inne rozmiary. Same karty są okrągłe i pełne kolorowych ilustracji roślin, postaci i przedmiotów, a każda z nich jest unikalna i łączy się z innymi kartami jednym i tylko jednym symbolem.  

Dlaczego musisz mieć tę grę?  

Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak Dobble. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy.  

Tylko Dobble tłumaczy się w minutę!  

Żadna inna gra nie jest tak mała, że można wziąć ją wszędzie i nie ma tak trwałego, metalowego pudełka, które wytrzyma wiele.  

Tylko Dobble ma takie wygodne i praktyczne karty. Okrągłe, mocne kartoniki świetnie się sprawdzają w czasie zabawy.  

Świetnie sprawdza się jako przerywnik pomiędzy poważniejszymi tytułami, a do tego porządnie rozgrzewa i solidnie poprawia humor. Polecana dla osób w każdym wieku.

Edycjapolska
Instrukcjapolska
Liczba graczy2 - 8
Wiek6+
Oceń 
Jan K
2017-03-30

Dobble Dabble Double Duble :)

Dokładnie jak w opisie - gra, która rozkręci i przygotuje do kolejnych pozycji - z Małżonkiem Szanownym przegraliśmy cały urlop w Dobble i naprawdę ubawiliśmy się przy tym świetnie ;) Gra świetna, można w nią grać z dziećmi i z dorosłymi i cały czas zabawa jest przednia

  Oceń 
  Jan K
  2017-03-30

  Fris

  Za namową dziecka kupiłam grę i to był strzał w dziesiątkę. Gra dla dzieci i dorosłych. Szybka rozgrywka, wymaga refleksu, rozwija spostrzegawczość. Można grać wszędzie. Gorąco polecam zakup!

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
  Oceń 
  Agata Kaczmarek
  2017-03-30

  Dobble - idealne dla dziecka

  Dobble to świetna gra planszowa, a może bardziej hmmm... Karciana dla dzieci. Najlepsze w niej jest to, że nawet nie trzeba pociech zachęcać, aby z nami pograły - same się upominają.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

  Napisz swoją opinię !

  Napisz swoją opinię

  Napisz swoją opinię

  POWIĄZANE PRODUKTY