Wielki podręcznik dla nauczycieli żłobków i przed.

Cena: 63,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788376602028

Dodaj do listy życzeń


Zagadnienia teoretyczne, zabawy, pomysły, scenariusze. Od narodzin do wieku szkolnego.
Takiej książki jeszcze nie było!
Nowe wyzwania współczesnej pedagogiki wymagają od nauczycieli szczególnych kompetencji oraz umiejętności reagowania na nieustanne zmiany w systemie edukacji. Ta publikacja to wyjątkowy podręcznik - proste w strukturze i skuteczne narzędzie, przydatne w edukacyjnej i wychowawczej pracy z małymi dziećmi! Książka zawiera techniki, zabawy i gry stymulujące rozwój dziecka od narodzin aż do 5 roku życia. Zamieszczono w niej ponad 600 dydaktycznych scenariuszy, które można wykorzystać w indywidualnej pracy z dzieckiem lub do pracy w grupach. Dodatkowo obszerna jej część została poświęconą szczególnym technikom pedagogicznym, opartym na współczesnych zasadach dydaktyki.
Jest to kompleksowa pomoc dla nauczycieli pracujących w żłobkach i przedszkolach. Prezentuje pomysły do stosowania w praktyce oraz podpowiada nowoczesne sposoby ewaluacji i planowania pracy z dziećmi.Dla kogo jest ta książka? Polecamy dla nauczycieli żłobków i przedszkoli, pedagogów, psychologów, logopedów - wszystkim uczestniczącym w edukacji małego dziecka, towarzyszącym mu w jego rozwoju. Wszelkie placówki edukacyjno-wychowawcze.
Dlaczego warto ją nabyć? To profesjonalne kompendium dla nauczycieli i pedagogów. Skarbnica praktycznych scenariuszy zajęć na każdy etap rozwoju dziecka (od 45 dnia do 5 roku życia). To rzetelnie opracowany ,,gotowiec", opatrzony porcją teoretycznego komentarza. Proponuje nowatorskie, wyrastające doświadczenia, rozwiązania dydaktyczne.
Rodzaj oprawytwarda
Liczba stron592
Opakowanie
Format19x22,5 cm
Wiek
Wymiary
Liczba elementów

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię