Korepetycje bez korepetytora - Matematyka GIM KRAM

Cena: 18,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788361165316

Dodaj do listy życzeń


Udział we wszelakiego rodzaju zawodach matematycznych jest dla wielu uczniów nie tylko powodem do zainteresowania się matematyką "na poważnie", ale jest również znakomitą okazją do poznania innych działów matematyki i innych metod matematycznych, których nie stosujemy na lekcjach w gimnazjum. Możliwość korzystania z innych pojęć dają Komentarze. Zawarliśmy w nich m.in. informacje dotyczące dzielników, rozkładu na czynniki trójmianu kwadratowego, systemów pozycyjnych o dowolnej podstawie, liczb pierwszych, symbolu n! oraz rozwinięć dziesiętnych.


Proponowowany zbiór składa się z trzech części: zadań, komenatrzy i rozwiązań. Zadania zgrupowaliśmy w 24. zestawach, po 10 w każdym zestawie. Teksty zadań zestawu są napisane tak, że zajmują zawsze dwie sąsiednie strony i w ten sposób mamy wgląd we wszystkie zadania.


Nie wszystkie zadania są łatwe, ale przecieżciekawe i trudne zadanie może przyczynić się do kształtowania twórczej współpracy intelektualnej między uczniem i nauczycielem. Życzymy tego sobie i naszym uczniom.
Rodzaj oprawy
Liczba stron0
Opakowanie
Format
Wiek
Wymiary
Liczba elementów

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY