Mały Książę. Rozszerzona rzeczywistość

Cena: 35,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788375794427

Dodaj do listy życzeń

Nadchodzi ROZSZERZONA RZECZYWISTOĆ, a z nią Mały Książę.
Używając smartfona lub tabletu można go zobaczyć (jego planetę i wiele więcej) w trójwymiarowej, dynamicznej przestrzeni.
Książe nie musi się przedstawiać któż z nas nie zna najpiękniej opowiedzianej nauki o ludzkim życiu? Pojęcie miłości, prawdziwej przyjaźni i odpowiedzialności za drugiego człowieka wyrażone ustami autora wpisało się głęboko w naszą świadomość.
Tym razem ponadczasowa opowieść z nieprzemijającymi mądrościami poszerza swoją rzeczywistość. Za pomocą narzędzi multimedialnych (tablety, smartfony) możemy przenieść książkowe i płaskie ilustracje w świat wirtualny, którego stajemy się uczestnikiem. Trójwymiarowy Mały Książę, którego możemy dotknąć, planeta z aktywnym wulkanem czy pulsująca galaktyka to tylko nieliczne książkowe atrakcje.
Mały Książę zabiera nas na aktywny spacer po odwiedzanych planetach. Dzięki nowej technologii, czytając książkę możemy dodatkowo pobudzić swoją wyobraźnię i stać się aktywnym partnerem przygód małego chłopca.
Zabawa z trójwymiarowymi ilustracjami spodoba się nie tylko dzieciom ale również dorosłym. Książki wracają w nowej odsłonie, w towarzystwie smartfonów i tabletów!
Rodzaj oprawytwarda
Liczba stron96
Opakowanie
Format21x27 cm
Wiek
Wymiary
Liczba elementów

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY