Przygody Alicji..Alicja po drugiej...z oprac. GREG

Cena: 7,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788375172867

Dodaj do listy życzeńWydanie Przygód Alicji w Krainie Czarów i Alicji po drugiej stronie lustra kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Przygody Alicji w Krainie Czarów i Alicja po drugiej stronie lustra – to klasyka światowej literatury dla dzieci i młodzieży. Wydanie połączone zawiera wszystkie przygody niezwykłej dziewczynki w magicznych krainach, które odwiedza. Wraz z nią spotkamy szalonego Kapelusznika, Kota z Cheshire, Marcowego Zająca, Tirlidama i Tirlidima i wiele innych ciekawych i zaskakujących postaci.

Przygody Alicji są pięknymi baśniami o dorastaniu, o poznawaniu świata, o otwartości na innych, wrażliwości. To niezwykła lektura polecana przez metodyków i nauczycieli. Wydanie z klasycznymi ilustracjami Johna Tenniela doskonale oddaje charakter powieści. Serdecznie polecamy!

recenzje

W książce mamy wiele postaci, które nie są całkiem zwyczajne. Królowe to figury szachowe, konik polny jest konikiem na biegunach, jest tu jednorożec i Humty Dumpty. Wydarzenia też są dziwaczne – Alicja, by spotkać się z Królową, musi iść w przeciwnym kierunku niż ona, w sklepie nagle pojawia się woda, a kwiaty ją obrażają (...) W pozycji znajdziemy piękne ilustracje Johnego Tenniela, które pochodzą z pierwszego wydania powieści. Obrazki są czarno-białe, mają wiele szczegółów i dopasowano je do scen. Ciekawie wzbogacają lekturę i ilustrują dobrze to, co się właśnie dzieje w tekście.

ksiazka-od-kuchni.blogspot.com

Rodzaj oprawybroszurowa
Liczba stron208
Opakowanie
Format145 x 205 mm
Wiek
Wymiary
Liczba elementów

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY