Star Kids 3. Vocabulary & Grammar Practice

Cena: 50,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9780857774606

Dodaj do listy życzeń

Vocabulary & Grammar Practice to zbiór znakomitych ćwiczeń utrwalających materiał leksykalny i gramatyczny zawarty w podręczniku.
OPIS SERII STAR KIDS
Star Kids to kurs dla uczniów klas 1-3. Seria jest znakomitą propozycja dla nauczycieli, którzy poszukują dobrze skonstruowanych podręczników z bogatą obudową metodyczną i atrakcyjnymi, cyfrowymi komponentami. Kurs kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, regularne powtórki materiału i poszerzanie ogólnej wiedzy o świecie. Wykorzystuje różne metody nauczania i nowoczesne pomoce dydaktyczne, co sprawia, że zajęcia stają się przestrzenią doskonałej zabawy. Oprogramowanie do tablic interaktywnych, zawierające m.in. wszystkie elementy podręcznika i zeszytu ćwiczeń, stanowi bogate źródło perfekcyjnie opracowanych interaktywnych materiałów! Natomiast interaktywny eBook daje uczniom możliwość pracy z kursem w tak lubiany przez nich sposób - przy komputerze. Star Kids to gwarancja, że dzieci nie tylko posiądą określone umiejętności językowe, ale także polubią uczenie się języka angielskiego.
Star Kids 1 jest przeznaczony do realizacji w ciągu ok. 50 jednostek lekcyjnych, a Star Kids 2 i Star Kids 3 - w ciągu ok. 70 jednostek lekcyjnych.
Rodzaj oprawybroszurowa
Liczba stron104
Opakowanie
Format21x27,5 cm
Wiek
Wymiary
Liczba elementów

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię