Angielski W biurze +CD

Cena: 28,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788365884077

Dodaj do listy życzeń

Angielski W biurze to praktyczny kurs języka angielskiego przeznaczony dla osób znających podstawy i średnio zaawansowanych. Skierowany jest do pracowników międzynarodowych firm wykonujących pracę biurową, m.in. asystentów, sekretarek, recepcjonistów.
W zestawie znajdziesz książkę i dwie płyty CD audio. 11 praktycznych lekcji tematycznych umożliwi ci poznanie słownictwa przydatnego w pracy biurowej: bez problemu zorganizujesz konferencję, zaplanujesz wyjazd służbowy czy zamówisz kuriera. Naukę ułatwi wstęp z wyjaśnieniami gramatycznymi oraz praktyczne dialogi na tematy związane z obowiązkami. Przykładowe maile i notatki pomogą w opanowaniu wzorcowej struktury, by móc tworzyć własne wiadomości.
Dzięki nagraniom w wykonaniu rodowitych Brytyjczyków opanujesz poprawną wymowę, a zrozumienie rozmówców nie sprawi ci trudności. Słuchanie nagrań to doskonała metoda nauki, a na dodatek możesz uczyć się w dowolnym miejscu i w każdej wolnej chwili podczas drogi do pracy, spaceru czy na siłowni.
Szlifuj angielski i zwiększ swoje szanse na awans!
Z kursem Angielski W biurze:
- nauczysz się słownictwa niezbędnego w pracy biurowej i swobodnie porozumiesz się ze współpracownikami
- opanujesz wzory maili i notatek, dzięki którym prowadzenie korespondencji służbowej stanie się prostsze i efektywniejsze
- osłuchasz się z prawidłową wymową i rozwiniesz umiejętność rozumienia ze słuchu
- zorganizujesz wyjazd służbowy, zaaranżujesz spotkania i konferencje
- sprawnie poprowadzisz negocjacje po angielsku
Książka była wcześniej publikowana pod tytułem Angielski Office English. Angielski W biurze został wzbogacony o nowy materiał.
Opakowanie
Format13,5x19 cm
Liczba elementów
Rodzaj oprawyzintegrowana
Liczba stron112
Wiek
Wymiary

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię