Kurs przygotowujący do egzaminu FCE B2

Cena: 57,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788379840878

Dodaj do listy życzeń

Przygotuj się samodzielnie do egzaminu Cambridge English: First (FCE) i trwale zapamiętaj materiał dzięki metodzie inteligentnych powtórek SuperMemo!
Cambridge English: First zapewni Ci najlepsze wsparcie dla intensywnej i skutecznej nauki przed Twoim egzaminem językowym na poziomie B2.
Do Twojej dyspozycji oddajemy podręcznik podzielony na 4 sekcje: Reading and Use of English, Writing, Listening oraz Speaking, odpowiadające częściom egzaminu, zawierający dwa testy próbne, transkrypcję nagrań oraz klucz odpowiedzi, uzupełniony o:
+ kurs multimedialny, z ponad 1 000 ćwiczeń i pytań testowych, przygotowanych w oparciu o autentyczne zadania egzaminacyjne z poprzednich lat, dostępny w aplikacjach SuperMemo.com dla systemów Android, iOS oraz Windows PC,
+ nagrania MP3, to prawie 3,5 godziny nagrań w wykonaniu profesjonalnych lektorów brytyjskich, z czego około 45 minut stanowią nagrania do sekcji Listening w ćwiczeniach i testach próbnych.*
Układ podręcznika odzwierciedla rzeczywistą strukturę egzaminu, dlatego ćwiczenia zostały w książce pogrupowane w modułach (tzw. Papers) odpowiadających tym, na które podzielony jest Cambridge English: First. Są to:
+ Reading and Use of English (rozumienie tekstu czytanego oraz stosowanie struktur gramatyczno-leksykalnych)
+ Writing (wypowiedź pisemna)
+ Listening (rozumienie tekstu słuchanego)
+ Speaking (wypowiedź ustna).
Dwa próbne egzaminy zamieszczone na końcu książki pozwalają sprawdzić stopień opanowania umiejętności niezbędnych podczas egzaminu FCE. Strukturalnie są zgodne z aktualnie obowiązującym formatem egzaminu FCE, wprowadzonym w styczniu 2015 roku.
* Kupując książkę, otrzymujesz kod dostępu do jej rozszerzeń multimedialnych.
SuperMemo.com to między innymi:
+ oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością
+ bogaty słownik pozwalający wyszukiwać i dodawać nowe słowa do nauki
+ dostęp do wielu kursów językowych
+ możliwość tworzenia własnych notatek personalizujących treść kursu
+ możliwość nauki online oraz w aplikacjach przygotowanych na: komputer, tablet oraz smartfon.
Uczysz się, jak i gdzie chcesz. Zawsze logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online oraz programu i aplikacji mobilnych SuperMemo.com, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!
Kurs multimedialny
Nauka z kursem multimedialnym Cambridge English: First (poziom średni B2) może przebiegać zgodnie z kolejnością przygotowaną w kursie, czyli blokami według poszczególnych części egzaminu, lub w dowolnej innej kolejności, jaką wybierze dla siebie użytkownik. Nauka polega na rozwiązywaniu ćwiczeń, w których odpowiedź sprawdza się z tą zdefiniowaną w kursie przez autora. Ocenę (Nie wiem, Prawie, Wiem) należy wybrać samodzielnie. Zachęcamy do sprawdzenia swoich umiejętności w symulacjach egzaminu. Można je wykonać w dowolnym momencie polecamy podejść do jednej symulacji przed nauką z całym kursem, a następnie rozwiązać test próbny ponownie po zakończeniu kursu i porównać wyniki, aby sprawdzić swoje postępy.
Opakowanie
Format13,8x19,2x2,6 cm
Liczba elementów
Rodzaj oprawypudełko
Liczba stron224
Wiek
Wymiary

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY