Atlas SP Historia i społeczeństwo NPP w.2012 WSIP

Cena: 38,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788302131738

Dodaj do listy życzeńAtlas obejmuje wszystkie najważniejsze zagadnienia zapisane w nowej podstawie programowej przedmiotu "historia i społeczeństwo".
Publikacja jest znakomitą pomocą dydaktyczną. Przypomina, porządkuje i uzupełnia wiedzę uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej z zakresu przedmiotów humanistycznych.
Bogaty i różnorodny zestaw map ilustruje najważniejsze wydarzenia, które miały miejsce w historii - od początków życia na Ziemi, poprzez cywilizacje starożytności, po czasy współczesne.
Praca z Atlasem pozwala na lepsze zrozumienie minionych wydarzeń i przygotowanie się z sukcesem do sprawdzianu kończącego szkołę podstawową. Publikacja ta jest nieocenioną pomocą w nauce historii.
W Atlasie zamieszczono: 72 tematy 66 kolorowych map ponad 400 barwnych rysunków i zdjęć ciekawe komentarze do map i ilustracji ciekawostki osie chronologiczne z umiejscowieniem w czasie historycznym prezentowanych zagadnień i wydarzeń kolorowe rysunki, ilustracje i mapy z nakładanymi kalkami, na których przedstawiono dodatkowe, wzbogacające wiedzę informacje drzewa genealogiczne dynastii Piastów i Jagiellonów
Opakowanie
Format21x29,7 cm
Liczba elementów
Rodzaj oprawybroszurowa
Liczba stron72
Wiek
Wymiary

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY