Miłosierni miłosierdzia dostąpią. Album pap. ŚDM

Cena: 35,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788370196202

Dodaj do listy życzeń

To Jezus nas zwołał na ten XXXI Światowy Dzień Młodzieży! To Jezus nam mówi: Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią (Mt 5, 7). Błogosławieni są ci, którzy potrafią przebaczać, którzy potrafią mieć współczujące serce, którzy potrafią dać innym to, co w nich najlepszego. Najlepszego nie to, co im zbywa.
Najlepsze! Drodzy młodzi, w tych dniach Polska, ta szlachetna ziemia, przybiera się świątecznie; w tych dniach Polska chce być wiecznie młodym obliczem Miłosierdzia. Na tej ziemi, wraz z wami, a także łącząc się z wieloma młodymi, którzy nie mogą być dziś tutaj, ale towarzyszą nam za pośrednictwem różnych środków przekazu, wszyscy razem uczynimy z tego dnia prawdziwe święto jubileuszowe tego Jubileuszu Miłosierdzia!
Te słowa skierował Ojciec Święty Franciszek do młodzieży świata, i do nas Polaków, podczas kilkudniowej pielgrzymki z okazji Światowych Dni Młodzieży w naszej Ojczyźnie.
Album Miłosierni miłosierdzia dostąpią jest pamiątką tego wydarzenia. Zdjęcia Grzegorza Gałązki oraz fragmenty przemówień Ojca Świętego Franciszka ożywią wspomnienia i emocje dobre emocje, które tak umocniły nas w wierze radosnej i z nadzieją wyglądającą przyszłości, którą jest nasza młodzież.
Wprowadzeniem do pierwszej pielgrzymki Papieża Franciszka do Polski jest część historyczna albumu, przypominająca wszystkie Światowe Dni Młodzieży począwszy od tych, zainicjowanych przez św. Jana Pawła II w 1985 r. w Rzymie, przez te, które prowadził Ojciec Święty Benedykt XVI oraz Papież Franciszek, aż do tych polskich, które tak mocno mamy w serdecznej pamięci.
Opakowanie
Format24,5x31,5 cm
Liczba elementów
Rodzaj oprawytwarda z obwolutÄ…
Liczba stron120
Wiek
Wymiary

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY