Kreatywność i nienawiść. Twórz jak ludzie sukcesu

Cena: 15,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788328335479

Dodaj do listy życzeń

Jeśli tworzysz cokolwiek, jesteś kreatywny.
Jeśli nie tworzysz niczego, coś Cię blokuje. Czy pamiętasz, jak w dzieciństwie spędzałeś godziny na rysowaniu, wymyślaniu nowych rzeczy lub budowaniu fortec? Większość z nas zawsze chciała coś stworzyć, ale często o tym pragnieniu zapominała na etapie dorastania.
Czego jeszcze nie stworzyłeś?Książki? Bloga? Autorskich kursów? Własnej firmy? Być może skrycie o czymś marzysz, ale nie potrafisz podjąć wyzwania. Ta książka pomoże Ci zrealizować te marzenia i zacząć tworzyć. Wszyscy ludzie sukcesu są twórcami, którzy potrafią zmienić kreatywność w produktywność. Nauczysz się, jak podsycać swoją kreatywność, dać się ponieść procesowi twórczemu i promować swoje dzieła. Wrócisz do zapomnianej przyjemności tworzenia, która stanie się dla Ciebie codziennością.
Dlaczego wciąż stoisz w miejscu?
W każdym z nas istnieje jednak i druga siła nienawiść. Wpływa destruktywnie na naszą kreatywność. To ten głos w naszej głowie, który neguje każdy pomysł i blokuje nas przed podjęciem wyzwania. Nienawiść można jedna kontrolować i przezwyciężyć, dzięki czemu Twoja kreatywność może się harmonijnie rozwijać. Z tej książki dowiesz się, jak to zrobić.
Każdy z nas jest twórcą.
Format12,2x19,4 cm
Rodzaj oprawybroszurowa
Liczba stron91
Wymiary

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY