Seks. Dobrze jest, gdy wie się

Cena: 26,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788364721410

Dodaj do listy życzeń

Seks to ten wyjatkowy obszar, w którym przekraczam bariery intymnosci drugiego człowieka i pozwalam, aby on przekroczył moje. Trudno o wiekszy dowód zaufania do drugiego człowieka niz pokazanie mu sie nago.
(W. Sokoluk, Seks. Dobrze jest, gdy się wie)

Książka Seks. Dobrze jest, gdy się wie jest barwną kompozycją rozmów z Wiesławem Sokolukiem, znakomitym polskim seksuologiem, utalentowanym gawędziarzem, który zwykł mówić o sobie Wędrowny seksuolog. Wypowiedzi rozmówców krążą głównie wokół tematów seksu i seksualności, niewątpliwie kluczowych w rozwoju każdego człowieka, seksualnego od samego początku. Autor pokazuje jak przedzierać się przez dżunglę pytań o seks, uświadamiać sobie szkodliwe mity i przesądy, rozpoznawać blichtr seksu komercyjnego, umiejętnie rozmawiać z dziećmi i młodymi o seksie: Jak dziecku wyjasnic, co to jest macica? Dziecko nie zna przenosni, wiec trzeba sie odwołac do jego doswiadczenia. (...) Najprosciej bedzie porównac macice do woreczka. I juz mamy nasza opowiesc: Kazda mamusia ma w brzuszku taki woreczek, który nazywa sie macica.
Książka o wielkiej wartości merytorycznej, napisana klarownie, z wielką lekkością i humorem, jest swoistym mistrzem i przewodnikiem. Autor przełamuje tabu, wpuszcza świeże powietrze w obszar seksualności. Seks istnieje od zarania dziejów i obejmuje cały świat, przyciąga i łączy: Czasem starsi ludzie patrza na siebie ciagle z takim swiatełkiem w oczach. I czule sie dotykaja. Lata mijaja, a oni nadal sa dla siebie atrakcyjni. Nasze ciało jest zmysłowe od urodzenia do smierci.
Format14x20,5 cm
Rodzaj oprawybroszurowa
Liczba stron144
Wymiary

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY