Gry o władzę.Potężny arsenał metod osiągania celów

Cena: 35,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788364437830

Dodaj do listy życzeń

Gry o władzę, stworzone przez Henrika Fexeusa, prezentują mechanizm działania mało znanych technik, prezentując je w formie zwięzłych i praktycznych wskazówek, które możesz wykorzystać w każdej sytuacji: w pracy, wśród przyjaciół czy przy stole w gronie najbliższych Ci osób. Dzięki tej książce nauczysz się, w jaki sposób sprawiać, by niezależnie od okoliczności ludzie myśleli tak, jak Ty. To wiedza, której możesz użyć, negocjując podwyżkę, wygłaszając prelekcję lub udając się na pierwszą randkę.
Prawdziwa władza nie jest czymś, co można zdobyć; to coś, czym ludzie muszą Cię obdarzyć z własnej woli. W książce Henrik prezentuje, jak uzyskać coś, co sam określa mianem dobrej władzy: można po nią sięgnąć, stosując praktyczne i proste techniki, dzięki którym przejmiesz kontrolę nad swoim życiem, a zarazem wywołasz zadowolenie i aplauz otaczających Cię osób. To właśnie w oparciu o kwestie zaprezentowane w tym tekście Henrik oceniał podczas kampanii wyborczej w 2014 roku autorytet szwedzkich polityków i ich metody sprawowania władzy.
Henrik sięga po przykłady z życia codziennego i zdumiewające dowody, by ujawnić zaskakującą prawdę dotyczącą mechanizmów, które pozwalają wpływać na otaczające Cię osoby. Dzięki tej książce zrozumiesz, ile władzy naprawdę posiadasz i jak należy jej używać.
Format13,5x21 cm
Rodzaj oprawybroszurowa
Liczba stron320
Wymiary

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY