21 kroków do pokoju i szczęścia

Cena: 30,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788362748105

Dodaj do listy życzeń

W dzisiejszym świecie trudno jest znaleźć pokój. Wszędzie, gdzie spojrzymy, dostrzegamy wrzawę i chaos, które czynią nasze życie bardzo stresującym. Gdzie można znaleźć ciszę i spokój, których potrzebujemy, by być naprawdę zadowolonymi?
Joyce Meyer, autorka wielu popularnych książek, przedstawia 21 sposobów, dzięki którym możemy na nowo odkryć pokój, który przewyższa wszelki rozum.
Dzięki dogłębnej analizie Pisma Świętego oraz mądrości i szczerym spostrzeżeniom z własnego życia inspiruje nas do rozpoczęcia poszukiwań trwałego pokoju. Wyrusz w tę podróż razem z nią i dowiedz się, jak:
- Odnaleźć pokój z Bogiem gdy wyzbędziesz się swoich obaw, będzie ci łatwiej doświadczyć ponadnaturalnego odprężenia.
- Odnaleźć pokój z sobą gdy zrozumiesz, jak dążyć do pokoju, będzie ci łatwiej znieść duchowe i umysłowe burze tego życia.
- Odnaleźć pokój z innymi jeśli zachowasz spokojną postawę w relacjach z innymi, pomoże ci to w dążeniu do pokoju z Bogiem i samym sobą.
- Pokój może prowadzić cię przez życie gdy odkryjesz, jak postawa pełna pokoju wpływa na każdy aspekt twojego życia, będzie ci łatwiej ją przyjąć.
W Piśmie Świętym Bóg wiele razy mówi nam, że we wszystkim, co robimy, powinniśmy dążyć do pokoju. Wybór należy do nas. Czy jesteś gotów?
Format14,8x21 cm
Rodzaj oprawybroszurowa
Liczba stron280
Wymiary

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY