Wiara. Siła napędowa sukcesu

Cena: 28,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788324677078

Dodaj do listy życzeń


Wiara, nadzieja, szczęście!

Ludzie dzielą się na dwie grupy. Jedni (tych jest więcej) kierują się w życiu strachem. Drudzy (niestety w mniejszości) odnajdują motywację do działania w wewnętrznej odwadze. Odwadze stymulowanej wiarą -- w siebie, w innych, w powodzenie podejmowanych przedsięwzięć, w siłę wyższą. Jak myślisz, która grupa jest w życiu szczęśliwsza? Kto ma szansę przeżyć swój czas tak, by na końcu drogi móc powiedzieć: ,,Tak, żyłem w sposób, w jaki chciałem, i osiągnąłem tyle, na ile było mnie stać"? I najważniejsze pytanie: do której grupy sam chcesz należeć? W jaki sposób masz zamiar radzić sobie z narastającym stresem, obawami oraz niepewnością -- stałymi towarzyszami ludzkiej egzystencji?
,,Wiara" to słowo, które posiada wiele znaczeń, ale w przypadku każdego z nich w grę wchodzi umiejętność uwierzenia w coś -- w siłę lub siły, których funkcjonowanie nie podlega Twojej kontroli, chociaż możesz skorzystać z tego ,,czegoś", by osiągnąć pozytywne, konstruktywne oraz zapewniające postęp rezultaty. To właśnie wiara w swojej najprostszej postaci jest przyczyną, dla której otwierasz rano oczy i rozpoczynasz kolejny poranek, okazując gotowość do zmierzenia się z wyzwaniami codzienności. Wiara to swoiste źródło zaopatrujące nas w dobra, dzięki któremu wszystko staje się możliwe.(z książki)
Joe Vitale, słynny ,,Mr Fire" i bohater filmu Secret, wprowadzi Cię w świat
wiary i udowodni, że wierzyć znaczy móc. Joe pisze lekkim, przystępnym językiem i okrasza swoją opowieść licznymi historiami wziętymi z życia, budząc w czytelnikach potrzebę zmiany na lepsze.
Uwierz mu i rozpocznij podróż ku szczęściu!
Format14x20,8 cm
Rodzaj oprawybroszurowa
Wymiary

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY