O szyciu

Cena: 48,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788380531710

Dodaj do listy życzeń

Jak pokazać szycie jako kreatywne hobby, które jest pasjonujące i położone bliżej zabawy, mody i stylizacji niż krawiectwa jako sztuki zawodowej? Jak zarazić hobby, w którym chodzi przede wszystkim o pomysłowość i proste rozwiązania, zamiast skomplikowanej wiedzy?
W książce znajdziemy zestaw 8 ubrań, z uszyciem których poradzi sobie każdy. Są to projekty, których realizacja przyniesie dużo satysfakcji, ponieważ są proste, uniwersalne a jednocześnie bardzo "na czasie". Materiały i formy są dobrane w taki sposób, aby ubrania te stanowiły spójną kolekcję, w dodatku każdy, kolejny element kolekcji wprowadza odrobinę nowej wiedzy i doświadczenia. Autor uczy szyć małymi krokami tak, aby obudzić w swoich czytelnikach pasję i poczucie, że są wystarczająco uzdolnieni aby szyć.
Książka adresowana jest przede wszystkim do osób, które szukają dla siebie kreatywnego hobby jako odskoczni od szybkiej, zapracowanej codzienności.
Osoby, które już szyją również znajdą w książce coś dla siebie - autor pokazuje kilka ciekawych sposobów wykańczania i tricków, oraz wprowadzam aspekt projektowania, szczególnie w rozdziałach o farbowaniu, nadrukach i aplikacjach.
Format20,3x23 cm
Rodzaj oprawytwarda
Liczba stron220
Wymiary

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY