Światło w fotografii. Magia i nauka wyd.2017

Cena: 51,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788375796070

Dodaj do listy życzeń

Oświetlenie fotograficzne nigdy nie zastąpi własnego stylu, bez względu na to, jak bardzo zaawansowane technicznie będą aparaty i pozostały sprzęt. Nawet mając do dyspozycji najnowocześniejsze narzędzia, fotografowie wciąż muszą się dobrze zastanowić nad tym, w jaki sposób oświetlić temat, by uzyskać pożądany efekt. Dzięki tej podstawowej umiejętności można radykalnie i szybko poprawić wygląd wykonywanych fotografii.
Książka Światło w fotografii to obszerny zbiór wiedzy teoretycznej na temat natury i zasad zachowania się światła, wraz z przykładami praktycznego jej wykorzystania. Publikacja jest bogato ilustrowana fotografiami i schematami oraz zawiera proste instrukcje postępowania adresowane do fotografów na różnych poziomach umiejętności. Dostarcza nieocenionych wskazówek na temat tego, jak oświetlać sprawiające najwięcej problemów w tym obszarze tematy, jak rozmaite powierzchnie, metal, szkło, płyny, sceny nietypowe (czarne przedmioty na czarnym tle i białe na białym) oraz portrety.
Nowe wydanie zawiera:
nowy rozdział zatytułowany Budowa własnego studia,
rozszerzony rozdział 8. Wykonywanie portretów,
dodatek prezentujący sprawdzony sprzęt i akcesoria oświetleniowe,
ponad 100 nowych fotografii i ramek z informacjami uzupełniającymi,
zaktualizowane informacje na temat nowych technologii i rozwiązań oferowanych przez nowoczesne lampy błyskowe, panele diodowe i świetlówkowe.
Style oświetlania będą się zmieniać, ale natura światła zawsze pozostanie taka sama. Fotografowie rozumiejący podstawy fizyki światła, mogą wykorzystać tę wiedzę do tworzenia różnorodnych aranżacji oświetlenia, dzięki którym wzbogacą się o szeroki wachlarz stylów.
Format17x24 cm
Rodzaj oprawybroszurowa
Liczba stron352
Wymiary

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY