Małe wielkie porządki. Szwedzka sztuka sprzątania

Cena: 38,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788380532847

Dodaj do listy życzeń

Poznaj triki królowej porządku i dowiedz się:
- jak efektywne przechowywać rzeczy
- jak zyskać dodatkową przestrzeń
- jak pozbywać się tego, co niepotrzebne
- jak w niecodzienny sposób wykorzystać codzienne przedmioty
- jak zaoszczędzić czas i pieniądze
- jak ułatwić sobie życie
Zorganizuj swój dom!
Odpowiednio zorganizowany dom to miejsce, w którym każdy może czuć się dobrze. Poczucie kontroli nad zgromadzonymi rzeczami daje zadowolenie i pomaga uniknąć konfliktów. Ale jak zaprowadzić porządek, który sprawdzi się w praktyce?
PAULINA DRAGANJA zna odpowiedź na to pytanie i dzieli się swoimi najlepszymi pomysłami na opanowanie domowego bałaganu. Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej. Znajdziemy tu konkretne wskazówki, jak skutecznie sortować rzeczy i przechowywać je w wygodny sposób, a do tego gruntowny przegląd domowych pomieszczeń, pokazujący, jak radzić sobie z newralgicznymi miejscami. Autorka proponuje także testy i listy zadań do zrobienia, które pomogą opanować chaos i utrzymać porządek na dłuższą metę.
I ty możesz zapanować nad własnym domem!
Paulina Draganja, wrocławianka z urodzenia, wyemigrowała wraz z rodzicami i młodszym bratem w 1987 z Polski do Szwecji, gdzie mieszka do dziś. Z wykształcenia jest ekonomistką, ale z pasji uwielbia porządek w domu. Od 2011 prowadzi popularnego w Szwecji bloga o porządkowaniu przestrzeni Frvaringsdrottningen (Królowa Przechowywania). Jest przedsiębiorcą, pisarką, wykładowcą.
Format17x24x1,3 cm
Rodzaj oprawytwarda
Liczba stron128
Wymiary

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY