Odmień swoje dziecko do piątku

Cena: 33,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788374826877

Dodaj do listy życzeń

Czy wymuszasz na swoich dzieciach krzykami, wrzaskiem, groźbami lub przekupstwem wykonanie prostych, rutynowych czynności, związanych z porannym wstawaniem do szkoły, ubieraniem się, jedzeniem, odrabianiem lekcji czy wypełnianiem domowych obowiązków?
Czy masz trudności z mówieniem nie swoim dzieciom?
Czy trudno Ci mówić szczerze z dziećmi, co tak naprawdę czujesz jako rodzic?
Czy przez większość czasu, jakie poświęcasz na wychowanie swoich dzieci, odczuwasz frustrację?
Czy twoje dzieci okazują Ci brak szacunku i nie liczą się z tym, co mówisz?
Czy bardzo się zżymają, kiedy muszą wykonać Twoje polecenie?
Czy trzeba im przypominać częściej niż raz o zrobieniu czegoś?
Czy prosta praca domowa Twojego dziecka zajmuje wszystkich członków rodziny przez cały wieczór?
Jeśli którakolwiek z tych kwestii brzmi znajomo i na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś pozytywnie, musisz przeczytać tę książkę. Ta książka to lekarstwo na Twoje bolączki, które na pewno zadziała.
Kevin Leman wykorzystał w niej swoje niemal czterdziestoletnie doświadczenie: w tym zawodowe jako psychologa klinicznego oraz osobiste jako ojca piątki dzieci, jak również wiele historii zasłyszanych podczas swoich podróży i wystąpień. To nie jest jakiś przestarzały poradnik. To plan działania, który naprawdę się sprawdza. A co ważniejsze, każdy może go zastosować. Nie potrzeba do tego doktoratu z fizyki kwantowej. Chcesz mieć wspaniałe dziecko? Pragniesz być wspaniałym rodzicem? Zacznij realizować ten plan, a przekonasz się, że zmieni on diametralnie życie Twoje i Twojej rodziny.
Kevin Leman jest doktorem psychologii, autorem wielu bestsellerów na temat wychowania i relacji, m.in. wydanych przez Wydawnictwo eSPe Ile znaczy mama, Ile znaczy tata oraz Jak wychowywać dziecko i nie oszaleć, ojcem pięciorga dzieci.
Format14x21 cm
Rodzaj oprawybroszurowa
Liczba stron368
Wymiary

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY