Tato jakiego potrzebują twoje dzieci

Cena: 23,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788360124826

Dodaj do listy życzeń

`Jestem przekonany, że jednym z powodów, dla których Bóg daje nam w różnym wieku dzieci, jest pomóc nam uczyć się doceniać w życiu wartość drobnych nieskomplikowanych rzeczy. Patrząc z perspektywy wieczności, co moglibyśmy zrobić lepszego niż spędzić czas z synem lub córką w ogrodzie, wybrać się z rodziną na piknik czy wycieczkę rowerową, pomóc dziecku obejrzeć liść pod mikroskopem czy, leżąc w nocy na trawie, oglądać gwiazdy?
Z czasem ta prosta inwestycja w życie naszych dzieci przyniesie wymierne efekty. Nie chcę przez to powiedzieć, że proste znaczy łatwe. Bycie ojcem wymaga pewnych ofiar. Być może będziesz musiał odłożyć na później pewne rzeczy, które sprawiają ci radość, albo zupełnie z nich zrezygnować. Choć tak naprawdę słowo ofiara prawdopodobnie nie jest tu najbardziej odpowiednie, ponieważ ty i inni oddani ojcowie patrzycie na to raczej jak na mądrą inwestycję zgodną z waszymi priorytetami. Nawet jeśli musiałbyś z czegoś zrezygnować, na pewno nie jest to tak ważne jak twoja rola w życiu dzieci. Właśnie to inwestowanie dla wieczności jest najważniejsze, a korzyści znacznie przewyższają koszty.
Nie musisz wszystkiego naprawiać ani też znać wszystkich odpowiedzi. Twoje dzieci potrzebują, byś po prostu był tatą. Bardziej niż wszystkiego innego potrzebują wiedzieć, że jesteś im oddany i że bez względu na wszystkie wyzwania na drodze ojca nic tego nie zmieni.`
Carey Casey
Format13,5x20,5 cm
Rodzaj oprawybroszurowa
Liczba stron214
Wymiary

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY