Dieta w ciąży. Zdrowe przepisy na 9 mies. w.2017

Cena: 28,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788377738177

Dodaj do listy życzeń

No i stało się! Będziesz mamą, gratulujemy! Na pewno towarzyszą ci nie lada emocje, a obok radości pojawia się także niepokój o przebieg ciąży i o dziecko. Zastanawiasz się m.in. nad tym, jak powinnaś się w tym szczególnym czasie odżywiać, żeby czuć się dobrze i zapewnić jak najlepszy rozwój dziecku.
Akurat w tym bardzo chętnie ci pomożemy! Jesteśmy praktykującymi dietetyczkami z dużym doświadczeniem i mamami, które same borykały się z wieloma wątpliwościami w okresie ciąży.
Przedstawiamy sprawdzone przepisy na śniadania, obiady, kolacje i przegryzki. Podzieliłyśmy je na trymestry, żeby ułatwić mamom zdrowe żywienie w ciąży. Rozwiewamy też wiele wątpliwości dotyczących żywienia i rozprawiamy się z mitami na temat diety kobiet ciężarnych. Wyliczyłyśmy też wartość kaloryczną każdego posiłku, zawartość białka, tłuszczów, węglowodanów i błonnika, dzięki czemu mamy mogą dbać o to, by dostarczyć sobie i dziecku pełnowartościowych posiłków.
Książka zawiera:
sprawdzone przepisy na śniadania, obiady, kolacje i przegryzki,
podział przepisów na poszczególne trymestry,
informacje teoretyczne dotyczące żywienia w ciąży i praktyczne wskazówki,
-mity na temat żywienia przyszłych mam,
dla każdej potrawy wyliczono kaloryczność, zawartość białka, tłuszczów, węglowodanów i błonnika.
Ta książka to zbiór kulinarnych inspiracji przygotowanych przez profesjonalne dietetyczki, by dziewięć miesięcy ciąży upłynęło smacznie i zdrowo!
Format16,5x23,5 cm
Rodzaj oprawybroszurowa
Liczba stron192
Wymiary

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię