Błogosławiony stan umysłu

Cena: 34,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_9788365442086

Dodaj do listy życzeń

Błogosławiony stan umysłu to jedyny w swoim rodzaju przewodnik po ciąży, który pomaga ciężarnej zrelaksować się i w pełni zrozumieć zmiany zachodzące w jej życiu w każdym jego aspekcie.
Poprzez skuteczną i sprawdzoną metodę bajek terapeutycznych, niczym najlepsza przyjaciółka, pomaga poradzić sobie z typowymi dla ciężarnych dylematami natury emocjonalnej, zdrowotnej czy psychologicznej, a także odnaleźć spokój i zachować zdrowy rozsądek w tym napiętym czasie oczekiwania na potomstwo.
To świetny drogowskaz dla kobiet, które pierwszy raz przeżywają ciążę i obawiają się nadchodzących zmian w ich ciele, trybie życia oraz nowej roli w społeczeństwie i rodzinie.
Ta książka to prawdziwie przyjacielskie wsparcie dla tych ciężarnych, które chcą głęboko przeżywać błogosławiony stan, a nie skupiać się wyłącznie na jego cielesnym aspekcie, a zamiast tego przeżywać go jako okres transformacji, dojrzewania i lepszego poznania samej siebie.
To mapa, która pozwoli ci bezpiecznie i świadomie dotrzeć do celu, jakim jest poród.
Jeśli ty też czujesz, że ciąża to nie tylko kolejne trymestry, tygodnie, badania krwi, usg, ale przede wszystkim najpiękniejszy czas twojego życia, pełen emocji, zmian, tajemniczności i pierwotnej magii oto książka, która pozwoli ci go spokojnie celebrować i nie ulec presji otoczenia w najważniejszych dla ciebie kwestiach związanych z porodem oraz wczesnym macierzyństwem.
Format13,5x20,5 cm
Rodzaj oprawytwarda
Liczba stron224
Wymiary

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY