Gravity Maze Labirynt grawitacyjny

Cena: 119,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_5425004735331

Dodaj do listy życzeń

Labirynt logiczny z wykorzystaniem grawitacji z pewnością stanowić będzie wyzwanie dla percepcji wizualnej oraz umiejętności logicznego myślenia. Przezroczyste wieżyczki można ustawić tworząc szereg wizualnie stymulujących budowli, lecz w każdym zadaniu trzeba uważnie przemyśleć jak zbudować drogę, która poprowadzi kulkę do celu. Sześćdziesiąt zadań, o różnym poziomie trudności, zapewni mnóstwo kreatywnej zabawy w budowanie, gdy w myślach będziesz szukał sposobów by przejść labirynt! Gdy już poznasz wszystkie zadania, możesz bawić się budując własne labirynty dla kulek i tworząc własne zadania!
Cel: Wykorzystać wszystkie wieżyczki pokazane na każdej karcie z zadaniem do zbudowania labiryntu, który pomoże przetransportować kulkę ze startu (oznaczonego jako biała kropka na każdej karcie z zadaniem) do czerwonej wieży docelowej.
Nieocenionym aspektem Gravity Maze jest to, że można po prostu świetnie się bawić tworząc szereg doskonałych konstrukcji. W czasie budowy, wierz we własne możliwości spróbuj wymyślić własne zadania!
Opakowaniepudełko
Wiek8+
Wymiary

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY