Gryzak - szczotka BugBrush

Cena: 0,00 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_0702811635029

Dodaj do listy życzeń

Gryzak BugBrush to absolutny "must-have" wśród szczoteczek i gryzaków dla dzieci od "pierwszego ząbka"
BugBrush został zaprojektowany z jasną misją - czyszczenia zębów bezstresowo, zapewniając przy tym świetną zabawę zarówno dzieciom jak i rodzicom.
Dlaczego codzienne szczotkowanie jest tak ważne już od pierwszego ząbka?
Pielęgnacja pierwszych ząbków jest tak samo ważna jak pielęgnacja zębów stałych u dorosłych. Zdrowe zęby mleczne są podstawą dla zdrowych zębów stałych, zapewniają poprawną wymowę oraz rzecz jasna potrzebne są do spożywania codziennych posiłków. W większości przypadków próchnica dopada Maluchy w pierwszych 12 miesiącach od czasu pojawienia się pierwszych zębów. Dlatego utrzymanie w czystości ząbków Waszych Pociech jest tak ważne ale jak trudne dla wielu rodziców. Mycie zębów dwa razy dziennie jest konieczne, choć jakże trudne do wykonania. Często jest to codzienna walka, która sprawia że dziecko jest zniechęcone i złe a rodzice zaniepokojeni i zestresowani.
Jak zadbać o zdrowy uśmiech Maluchów bez zbędnego stresu?
Kluczem do rozwiązania problemu jest specjalnie zaprojektowany gryzaczek- szczoteczka, który jest stworzony dla dzieci, oraz do ich samodzielnego użytku. BugBrush to pierwszy gryzaczek który skutecznie czyści płytkę nazębną łącząc właściwości skutecznej szczoteczki oraz całkowicie bezpiecznego gryzaka. Gryzaczek BugBrush posiada włosie, które jest 10 razy bardziej miękkie niż w standardowej szczoteczce. Symetryczny kształt zapewnia łatwe chwytanie w małe rączki, co zachęca Maluchy do gryzienia, czyszcząc przy tym ząbki z resztek jedzenia, zmniejszając ryzyko próchnicy.
Jak zbudowany jest BugBrush?
Gryzaczek posiada mięciutkie włosie o długości 5 mm, które umożliwia skuteczne czyszczenie ząbków przesuwając włosiem od lewej do prawej strony. Standardowe, podłużne szczoteczki mogą grozić zadławieniem. BugBrush dzięki swojej "konstrukcji" jest całkowicie bezpieczny, przeznaczony do samodzielnego użytkowania poprzez gryzienie jak przy standardowym gryzaku dla niemowląt. W postaci uśmiechniętego robaczka, z pewnością zostanie najlepszym przyjacielem od pierwszego ząbkowania.
Opakowanieblister
Liczba stron
Format
Wiek6m+
Wymiary15x21,5x2 cm

Napisz swoją opinię

Gryzak - szczotka BugBrush

Gryzak - szczotka BugBrush

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY