Sznurowany Paw

Cena: 40,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_6943478006164

Dodaj do listy życzeń

Jeżeli Twoje dziecko lubi nawlekać, przewlekać i generalnie ma mocno rozwinięte zdolności manualne, to ta zabawka została stworzona właśnie dla niego. Sznurowany paw Hape sprawi, że Twoje dziecko będzie zajęte zabawą przez długie godziny.
To właśnie on doskonale będzie rozwijał jego mózg pod względem logicznego myślenia, jak również ogólnie pojętej estetyki. Dziecko podczas zabawy może stworzyć różnego rodzaju kombinacje zarówno z dołączonych do pawia sznurków, jak i koralików dostępnych w zestawie. Jest to doskonała zabawka zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.
Kolorowe elementy sprawiają, że u dziecka pobudza się szare komórki do myślenia, ponieważ za każdym razem można połączyć je z pawiem inaczej. Jest to super zabawa nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Jeżeli chcesz swojemu 3-latkowi kupić zabawkę, z którą nie będzie chciał się rozstać to bardzo dobrze trafiłeś.
Ten produkt z pewnością sprawi Twojemu dziecku wiele frajdy. Będzie go wspominać jeszcze w życiu dorosłym i z pewnością będzie chciał coś takiego kupić swoim dzieciom.
Format
Opakowaniepudełko
Liczba stron
Wiek3+
Wymiary21x18x5 cm
Liczba elementów34

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY