Balansujące Rybki

Cena: 44,94 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_6943478008823

Dodaj do listy życzeń

Hape balansujące rybki to sposób na wyśmienitą zabawę dla naszego malucha! Taka kreatywna zabawka po prostu przyciąga jego uwagę, wymaga skupienia, więc uczy koncentracji. Dlatego warto wybrać taką wartościową zabaweczkę, które w dodatku jest bardzo solidnie wykonana.
Dzięki temu, że materiałem, jaki w tym przypadku wykorzystano, jest drewno, zabawka jest wytrzymała oraz bezpieczna. Jest to przecież materiał naturalny, doskonałe tworzywo, z którego robione są zabawki od wieków. Warto powrócić do tradycji i zaproponować swojemu maluchowi te właśnie balansujące rybki.
Dziecko będzie musiało się wykazać zręcznością, dlatego w czasie zabawy doskonalone są jego zdolności psychomotoryczne. Angażuje w to rączki, czyli doskonali chwyt. W dodatku zabawka jest piękna i kolorowa, po prostu zainteresuje go od pierwszej chwili i tak szybko się nie znudzi!
Szukasz wspaniałej zabawki dla malucha, która daje mnóstwo frajdy, lecz też rozwija? To wprost rewelacyjna propozycja dla Ciebie! Nie wahaj się, więc!
Opakowaniepudełko
Liczba stron
Format
Wiek12m+
Wymiary23x24x7,5 cm

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY