Kieszonkowiec logiczny Dzika logika (12+)

Cena: 18,62 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Wysyłamy w 24h!
Od ręki w Łomiankach!

Ostatnia sztuka!
Ostatnia sztuka!

AU_

Dodaj do listy życzeń

Pewien gospodarz hoduje zwierzęta. Ma tylko krowy i gęsi, ale nie może doliczyć się swojej menażerii. Gdy liczy głowy, wychodzi 20 zwierzaków, gdy liczy nogi - 50. Ile w takim razie jest krów w gospodarstwie?
Kieszonkowiec logiczny Dzika logika to wyjątkowa propozycja dla pasjonatów zabaw logicznych i miłośników główkowania. 85podchwytliwych i wciągających zagadek logicznycho różnym stopniu trudności uczy myślenia logicznegoi wyciągania wniosków, ćwiczą koncentrację, a przede wszystkim zapewniają świetną zabawę!
Rozwiązywanie zagadek i łamigłówek to wspaniała rozrywka zarówno dla młodzieży, jak i dla dorosłych. Zawarte w zagadkach informacje rozbudzają ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy. Zadania można rozwiązywać samodzielnie lub ze znajomymi, wówczas wspólna zabawa będzie wymagać nie tylko lotnego umysłu, lecz także bystrego oka i refleksu!
Do współpracy przy serii KIESZONKOWIEC zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy Dziką logikę opracowała graficznieDanka Fukowska. Wszystkie zagadki w Dzikiej logice zostały opracowane przez Grupę MIMÓW specjalne na potrzeby tej publikacji!
Wygodny format kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach w domu, w podróży, w szkole czy na imprezie.
Wytęż mózg i zostań dzikim mistrzem intelektu!
Wiek: 12+
W serii również:
Kieszonkowiec matematyczny Na 200% (11+)
Kieszonkowiec matematyczny Trzecia połowa (10+)
Kieszonkowiec angielski Bitter Sweet (9+)
Kieszonkowiec angielski Remember & Forget (9+)
Opakowaniepudełko
Wiek12+
Wymiary7,8x12x2 cm

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię