Monopoly Pokemon

Cena: 64,37 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_

Dodaj do listy życzeń

Znakomity prezent dla wszystkich fanów Pokemon Go. Wraz z Pikachu i innymi Pokemonami zanurz się w fantastyczny świat jednej z najpopularniejszych animacji na świecie! Zasiądź z przyjaciółmi do gry planszowej Monopoly, w której tym razem wcielisz się w rolę Trenera, którego zadaniem jest zebrać i stworzyć najmocniejszą Drużynę Pokemon.
Wysokiej jakości, kolekcjonerskie wydanie zawiera sześć przepięknych i słodkich, metalowych figurek przedstawiających najukochańsze małe, wojownicze istoty.
Plansza i karty opatrzone są oryginalnymi, licencjonowanymi ilustracjami z filmu animowanego Pokemon. To prawdziwy rarytas, doskonały na prezent dla wszystkich fanów serii!
Zawartość pudełka:
6 kolekcjonerskich figurek Pokemonów,
Plansza Monopoly: Pokemon ozdobiona polami wojowniczych stworów,
Figurki stylizowanych domów i hoteli,
Karty "Profesor Oak" i "Pojedynek Trenerów",
Banknoty z Pikachu,
Instrukcja
Monopoly to nieskomplikowana gra polegająca na handlu nieruchomościami. Wymyślona w Stanach Zjednoczonych w okresie Wielkiego Kryzysu przez Elizabeth Magie. Daje graczom szansę obracania wielkimi pieniędzmi i szybkiego wzbogacenia się na podstawie The Landlord's Game. Rozpoczynając od pola START, należy okrążać planszę, kupując i sprzedając nieruchomości, budując domy i hotele. Za wejście na nieruchomości innych graczy płaci się czynsz. Sukces zależy od trafnych spekulacji, udanych inwestycji i mądrze przeprowadzonych transakcji.
W oparciu o znaną wszystkim mechanikę gry stworzono dziesiątki edycji tematycznych nawiązujących do światów znanych z gier wideo, filmów, książek itp.

Edycja anglojęzyczna.

Opakowaniepudełko
Wiek8+
Wymiary40x27x5 cm

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY