Karczemne opowieści TAILOR GAMES

Cena: 64,37 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_

Dodaj do listy życzeń

Skieruj swe kroki do Bram Przygody, sławnej karczmy, gdzie znaleźć można śmiałków gotowych wyruszyć w świat i udaj się wraz z nimi na niezapomnianą przygodę!
Karczemne opowieści to gra karciana, w której gracze rozbudowują swoje talie. Talia gracza składa się z żądnych przygód i sławy awanturników. Każda z 15 postaci występujących w grze posiada własną unikatową zdolność. Dlatego odpowiedni wybór postaci, których gracze będą werbować ma bezpośredni wpływ na zwycięstwo.
Należy tak dobierać członków drużyny by ich zdolności uzupełniały się podczas wypraw, w których będą brali udział. Aby doprowadzić do zwycięstwa, gracze będą musieli wykazać się zdolnością strategicznego myślenia, długofalowego planowania i szybkiego reagowania na posunięcia przeciwników.
Rozgrywka podzielona jest na 9 rund. Każdy gracz w trakcie swojej tury musi przeprowadzić dwie z trzech dostępnych akcji:
zagrać kartę i użyć jej zdolności
zagrać zakrytą kartę i zrekrutować bohatera lub wybrać się na przygodę
zagrać komplet kart tego samego bohatera
Staramy się stworzyć jak największą drużynę bohaterów i wysyłać ich na możliwie największą ilość misji, tak, by na koniec gry posiadać najwięcej punktów prestiżu.
Interakcja kart w grze jest ogromna, co daje możliwość ciągłego odkrywania nowych zagrań i strategii. Jest to pozycja warta uwagi dla osób lubiących gry karciane, a w szczególności tworzenie talii i zestawów dobrze działających ze sobą kart.
Tytuł oparty jest o klasyczne postacie znane z filmów i powieści fantastycznych. Będzie dobrze prezentował się w kolekcji każdego fana tego gatunku.
Kompaktowe opakowanie pozwala zabrać Karczemne Opowieści na wszelkie wyjazdy i wyprawy w nieznane.
Opakowaniepudełko
Wiek12+
Wymiary20x20x7,8 cm

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY