Dungeon Saga: Grobowiec króla krasnoludów

Cena: 64,37 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_

Dodaj do listy życzeń

Dungeon Saga to klasyczna gra przygodowa, w której gracze wspólnie przemierzają wiecznie zmieniające się korytarze, aby spełnić wymagania misji. Jeden z graczy kontroluje Nekromantę i jego zastępy potworów, aby przeszkodzić graczom w zwycięstwie.
Wielość trybów gry łączy w sobie zalety wielu rodzajów gier kooperacyjnych! Dungeon Saga pozwala na rozgrywkę zarówno samotnemu graczowi jak i w trybie współpracy przeciw grze: gracz-nekromanta kontra gracze-bohaterowie (w liczbie od 2-4) lub gracz-nekromanta kontra drużyna śmiałków prowadzona przez jednego gracza. Każda większa lub mniejsza grupa przyjaciół znajdzie tu coś dla siebie!
Rozgrywaj przygody na przepięknych planszach podziemi: w pełni kolorowych i podzielonych na sektory, które można dowolnie ze sobą łączyć, aby tworzy niebezpieczne i losowe lochy. Dodatkowo gra zawiera płytki skrzyń i innych skarbów, aby jeszcze mocniej ubarwić rozgrywkę. Przedzieraj się przez hordy potworów lub wciel się w nekromantę, wykorzystując dynamiczny i intuicyjny system walki, oparty na rzutach sześciościennymi kośćmi. Wykorzystuj specjalne umiejętności własnej drużyny i magię oraz zbieraj magiczne przedmioty, aby przetrwać starcie z potężną talią potworów Nekromanty!
Zawartość tego epickiego opakowania to:
4 plastikowe modele bohaterów
4 plastikowe modele bossów
18 plastikowych modeli sług
10 plastikowych drzwi
18 plastikowych elementów wyposażenia lochów
Przewodnik dla początkujących
Instrukcja
Księga Przygód
33 dwustronne segmenty lochów
50 plastikowych klipsów do żetonów
Plus: Kostki, karty postaci, ponad 70 kart i ponad 100 żetonów!
Opakowaniepudełko
Wiek14+
Wymiary25,5x31x9cm

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY