Piratoons HOBBITY

Cena: 64,37 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_

Dodaj do listy życzeń

W tawernie pod nazwą Cztery wielkie morza przy rumie i miodzie pitnym, wszyscy wsłuchują się z największą uwagą w opowieści o nieprzebranych skarbach, by potem marzyć o ich zdobyciu. Jedna legenda szczególnie przykuwa uwagę zasłuchanych piratów: to przygoda o zębie Pelikana, która obiecuje ogromną sławę i bogactwo wszystkim tym, którzy zechcą w niej uczestniczyć. Arrr!
Najemnicy i korsarze, kobiety i mężczyźni, wszyscy gotowi są oddać swoje życie, by tylko móc zaciągnąć się na statek. W przeddzień największej z przygód o jakiej słyszano na morzach i oceanach, jest już za późno na negocjacje. To szybkość i pirackie szelmostwa zadecydują o tym komu uda się zaciągnąć na okręt i zająć na nim jak najlepsze miejsce. Weź udział w największej pirackiej przygodzie wszech czasów. Zachowaj zimną krew i użyj swego sprytu, aby wybudować najszybszy i najbardziej okazały statek oraz zrekrutować najlepszą załogę. A pieśni o Twoim okręcie i Twoich wyczynach rozbrzmiewać będą we wszystkich tawernach świata oraz na pirackich okrętach, przemierzających wszystkie morza i oceany. Proste zasady, przyciągająca oko szata graficzna i duża grywalność czynią z tego tytułu świetną grę familijną i imprezową. Liczba graczy:
2-4 graczy. Czas gry: 30 minut. Zawartość pudełka: 2 dwustronne plansze, 48 żetonów Ekwipunku, 24 żetony Okrętu, 24 drewniane pionki członków załogi, 40 Dublonów, 32 znaczniki punktów, 1 15-sekundowa klepsydra, 4 kafle Dziobu, 4 kafle Rufy, 2 pomoce graczy, 1 instrukcja.
Opakowaniepudełko
Wiek8+
Wymiary32x24 cm

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY