Rozkosz nieujarzmiona T.1

Cena: 64,37 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_

Dodaj do listy życzeń


,,Rozkosz nieujarzmiona" Larissy Ione to pierwszy tom serii Demonica, która jest jedną z najlepszych serii paranormal romance ostatnich lat.
Seria jest międzynarodowym bestsellerem sprzedanym do kilkunastu krajów i każdy tom serii Demonica był notowany na najbardziej prestiżowych listach New York Timesa i USA Today.
Dla wielu czytelniczek cykl Demonica Larissy Ione to jedyna seria, która może równać się z Bractwem Czarnego Sztyletu J.R. Ward.
Dla niektórych Demonica jest nawet lepsza...

Tom I - ,,Rozkosz nieujarzmiona"


Ona jest zabójczynią demonów, która pragnie zmysłowych rozkoszy... Obawia się jednak, że nigdy nie będzie jej dane ich doświadczyć. Aż w końcu Tayla Mancuso ląduje w szpitalu prowadzonym przez demony w przebraniu, a szef oddziału, Eidolon, sprawia, że jej ciało zaczyna płonąć od nie dającego się ugasić pożądania. Jednak żeby dać dowód swojej lojalności wobec towarzyszy, Tayla musi zdradzić chirurga, który uratował jej życie.
Eidolon nie jest w stanie oprzeć się tej ognistej, niebezpiecznej kobiecie, która napełnia go zarówno wściekłością jak i pożądaniem. Jest nie tylko jego zaprzysięgłym wrogiem, ale równie dobrze może być łowczynią, która poluje na jego ludzi. Rozdarty między koniecznością poznania prawdy a potrzebą znalezienia idealnej partnerki zanim przerażająca przemiana przejmie nad nim kontrolę, Eidolon odważy się na misję niemożliwą - i pozwoli Tayli posiąść zarówno jego ciało jak
i duszę...
Format12,3x19,5 cm
Rodzaj oprawybroszurowa
Liczba stron280
Wymiary

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

POWIĄZANE PRODUKTY