Wizard - gra przepowiedni

Cena: 35,69 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Wysyłamy w 24h!
Od ręki w Łomiankach!

Dostępna ilość: 5 lub więcej!
Dostępna ilość: 5 lub więcej!

AU_

Dodaj do listy życzeń

Wizard - gra przepowiedni

Dawno, dawno temu młodzi adepci sztuki magicznej musieli wykorzystywać swoje zdolności magiczne, aby nauczyć się tej gry i rozwijać dar przepowiadania przyszłości. Każdy gracz przewiduje ile czarów uda mu się zdobyć w danej rundzie. Nie jest to jednak łatwe, ponieważ nie każdy ma dar przewidywania.

Pewnego razu...

Dawno, dawno temu, kiedy w Stonehenge działała słynna szkoła magii, młodzi adepci sztuk magicznych musieli poznać tę grę, aby przy jej pomocy trenować swoje magiczne umiejętności. Dzięki niej pobudzali i rozwijali dar przewidywania...

Z upływem lat zapomniano o jej głębszym znaczeniu. Stała się zwykła grą karcianą rozgrywaną w gospodach przez rzemieślników, rolników i żołnierzy. Dopiero gdy angielski archeolog, doktor Hensch Stone, odnalazł manuskrypty zakopane głęboko pod obeliskami Stonehege, prawda na temat gry Wizard została odkryta na nowo. Niniejsze zasady są zgodne z tymi znalezionymi na pradawnych manuskryptach. Rysunki na kartach mają natomiast przywodzić na myśl dawnych graczy.

Cel gry

Wykorzystując talię magicznych kart, uczniowie magii muszą przewidzieć dokładną liczbę czarów, jakie uda im się zdobyć na danej rundzie.

Czar - gracze zagrywają na stół po jednej karcie, wszystkie te karty stanowią czar.

Za prawidłowe przepowiednie dostają punkty doświadczenia. Gracz, który na końcu gry będzie miał ich najwięcej zostaje zwycięzcą i zdobywa tytuł prawdziwego czarodzieja.

Zawartość pudełka:

 • 60 kart postaci
 • 1 blok Tabel prawdy
 • 1 manuskrypt z zasadami
Czas gry45 min.
Edycjapolska
Instrukcjapolska
Liczba graczy3 - 6
Wiek10+
Minimalna liczba graczy3
Maksymalna liczba graczy6
Oceń 
Wizard vs Sabotażysta
2017-07-27

Długo czekałem...

Długo czekałem na ten tytuł, hucznie był zapowiadany jako gra na skalę "Sabotażysty". Wizard to bardzo dobra gra karciana, ale czy tak dobra jak Sabotażysta? Moim zdaniem - nie.

  Napisz swoją opinię !

  Napisz swoją opinię

  Napisz swoją opinię

  POWIĄZANE PRODUKTY