Statek widmo (6017)

Cena: 122,95 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AM_5902251060176

Dodaj do listy życzeń

Klątwa statku Widmo

Stwórz własną legendę pirackiego statku widmo, który niegdyś przemierzał morza i oceany. Statek widmo na swoich masztach ma zawieszone trupie czaszki tak, aby, każdy pamiętał, jakie zagrożenie niosą za sobą Piraci. Z zestawu zbudujesz zaginiony piracki statek, którym będziesz mógł wyruszyć na nieznane wody, gromadzić złupione skarby i straszyć podróżujących kupców.

Ruchome elementy

Dzięki dużej liczbie elementów piracki Statek Widmo od firmy Cobi pobudza wyobraźnię i zachęca do zabawy. Na spodzie modelu znajdują się kółka, które pozwalają jeździć nim po podłodze. Dodatkowo, wyposażono go w armaty którymi można manewrować w pionie oraz świecące w ciemności lampiony i szkielety oraz ruchome klapy, które podnoszą atrakcyjność i zapewniają mnóstwo fantastycznej zabawy na wiele godzin.

Zawartość pudełka

Zestaw COBI-6017 składa się z aż 520 klocków z których możemy zbudować model wzbudzajacego strach statku widmo, wyposażonego w elementy które przypominają o tym, żeby nie zadzierać z piratami. Na masztach znajdziemy porozwieszane łańcuchy, trupie czaszki czy glony, na rufie buchają płomienie a na wietrze powiewa czarna bandera z trupią czaszką. W pudełku znajdują się również dwie figurki piratów, dwie figurki fluorescencyjnych szkieletów-piratów oraz figurkę rekina.

Poznaj niezwykły świat Piratów!

Legenda głosi, że dawno, dawno temu żyli Piraci rabujący na odległych wodach. Czy na pewno była to legenda? Jak myślisz? Morskie przygody, niezwykła podróż i tworzenie nowej historii z serią klocków Piraci to fantastyczna zabawa. Unikalna kolekcja, która zachęci nie jednego chłopca i dziewczynkę do znalezienia odpowiedzi na postawione pytanie. Odnajdź tajemnicze zakątki świata i tajemnicze miejsca z bohaterami tej serii.

Nr zestawu: COBI-6017
Seria: Pirates
Dla dzieci w wieku: 7+
Ilość klocków: 520

Ilość figurek: 5
Długość: 45 cm.
Wysokość: 38 cm.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię