Klask - magnetyczna gra zręcznościowa

Cena: 169,90 zł

darmowa dostawa, wysyłka gratis

Dostępność: Brak w magazynie!

AU_

Dodaj do listy życzeń

KLASK

Kiedy tylko ktoś w towarzystwie powie: Zagramy w Klask? Jedno jest pewne – okrzykom radości, całej masie świetnej zabawy i... jękom z przegranej nie będzie końca!

NIE WIERZYCIE? POZNAJCIE GRĘ KLASK!

W grze Klask gracze sterują swoimi popychaczami za pomocą trzymaczy i uderzają w kulkę przesuwając ją po całej planszy. Nie ma podziału na tury gracza. Celem w grze jest umieszczenie kulki w bramce przeciwnika. Należy być jednak ostrożnym, aby nie stracić kontroli nad popychaczem lub, aby nie wpadł on do bramki gracza, ponieważ to przyniesie punkty przeciwnikowi. Można używać kulki do poruszania przeszkadzaczy, jednak należy uważać – kiedy dwa przeszkadzacze przyczepią się do popychacza gracza, przeciwnik otrzyma 1 punkt. Osoba, która jako pierwsza zdobędzie 6 punktów, wygrywa!

Klask to: 

 • Rywalizacja – tu nie ma znaczenia kto z kim gra: dzieci z rodzicami, dziewczyna z chłopakiem, paczka kumpli, koleżanki z pracy... Każda partia będzie równie zacięta.
 • Taktyka – strategiczne myślenie, właściwa taktyka i uważne obserwowanie każdego ruchu przeciwnika to podstawa w tej grze.
 • Zabawa – mimo całej masy rywalizacji i sporej ilości taktyki, Klask to przede wszystkim świetna zabawa, w której mottem przewodnim jest: Radość grania!
Oceń 
Maciej
2017-08-09

KLASK!

Zdecydowanie lepsza od piłkarzyków i cymbergaja, a dodatkowo w stosunkowo dobrej cenie. Zasady do opanowania w 30 sekund.

  Oceń 
  Es
  2017-08-04

  Istne szaleństwo!

  Klask jest świetny, idealna propozycja dla rodziców, którzy chcą spędzić trochę czasu ze swoimi pociechami.

   Napisz swoją opinię !

   Napisz swoją opinię

   Napisz swoją opinię

   POWIĄZANE PRODUKTY